לבחור יועץ בטיחות יכול להיות משחק מסוכן

התנהלות בטוחה היא בין הנושאים החשובים בכל עסק, כדי לשמור על העובדים מתאונות מיותרות ועל העסק ובעל העסק מהתעסקות בנושאים שמפריעים להתנהלות תקינה, חשוב לא להסתכן ולבחור יועץ בטיחות ונגישות שמתאים לכם.

יותר מדיי מקרי מוות מיותרים קרו בגלל התנהלות לקויה ולא בטיחותית, אך אפילו יותר מקרי מוות נחסכו בגלל פעילות תקינה ויומיומית, שהנחו יועצי בטיחות מנוסים, פעילות שמפחיתה סיכונים ומוסיפה שקט נפשי לעובדים ולבעל העסק יחדיו.

אחת מהחברות היום שמוכיחות את הנושא יום יום, היא חברת שמר בטיחות, חברה שקיימת מעל לעשור וצברה לא מעט ניסיון בעולם הבטיחות. את החברה מוביל יוסי שמר, מהנדס בטיחות, קונסטרוקטור ומורשה נגישות נכים.

יועץ בטיחות באתר בנייה

יוסי החל את דרכו בחברת אינטל, שם חווה מקרה מוות מטלטל שדחף אותו לקחת את עולם הבטיחות "בידיים" והבין שצריך להתנהל אחרת.
בתקופתו של שמר באינטל, החברה שברה שיא עולמי בצמצום תאונות עבודה.

חברת שמר בטיחות מציעה 3 נושאים עיקריים, ייעוץ בטיחות, מעבדת בטיחות וייעוץ הנגשה.
בנושא האחרון עוסק יוסי ממקום של אכפתיות ואמונה שלמה שכל עסק חייב שלושה דברים שצריכים להתקיים בסינרגיה: בטיחות, איכות ונגישות.

בדיקות מעבדה תוך 24 שעות

בניגוד לחברות אחרות בשוק, חברת שמר מעסיקה מעבדה המחזירה תוצאות במהירות ומקצועיות, הודות לכלים ניידים משוכללים וציוד מתקדם נוסף.
מעבדת שמר מציעה בדיקות במגוון נושאים, ביניהם:
פריטים הנדסיים.
תשתיות בטון.
מתקני משחק וכושר פנימיים וחיצוניים.
ועוד.

ייעוץ בטיחות מנוסה ואדיב

שמר בטיחות מכירה בצרכים של העסק, עומדת בכלל נהלי הבטיחות בשוק, ומעורה בשינויים בחוק החלים כל העת, ויכולים לייעץ לכם במגוון תחומים, כגון:
אישור רשמי מיועץ בטיחות
יועץ בטיחות לענייני אש
ייעוץ בטיחות לאירועים

יועץ בטיחות בנייה

הנגשה אדיבה ומקצועית

לפני שתיגשו להנגשה של העסק, חייב להבין את הצרכים הייעודיים למבנה, לא כל מוצר הנגשה מתאים לכל בניין, חברת שמר מציעה בין היתר:
ייעוץ נגישות מקצועי
מוצרי נגישות בהתאם
משטחי אזהרה, שילוט ועוד

חברת שמר בטיחות היא בין המקצועיות בתחום, המשלבת אכפתיות, מקצועיות וניסיון של מעל עשור בתחום, והיא החברה שאנחנו סומכים עליה.