דבק נייר

דבק נייר – להדביק בקלות ולהתיר ללא עקבות

גליל דבק נייר הינו מוצר אשר בתחומים מסוימים משמש כבסיס לביצוע העבודה כולה. בנוסף נייר דבק יכול להועיל לעין סוף שימושים אחרים.

ראוי להדגיש שללא קשר למה שאתם משתמשים בדבק נייר, מומלץ לרכוש אותו ממרכז הספקה והפצה כמו אופיר ספקים המתמחה בהספקה ושיווק של מוצרי אריזה איכותיים וכן נייר דבק מסקינג טייפ.

דבק נייר

התכונות הבולטות של דבק נייר הנן שמצד אחד ניתן להדביק אותו ללא חשש והוא נצמד לאזור ההדבקה ומצד שני ניתן לקלפו ולהסירו בעת הצורך בקלות רבה יחסית מפני השטח כאשר הם חלקים.

הניגוד בין האחיזה החזקה של נייר דבק בשטח שעליו הודבק לבין היכולת להסירו מעניקה לו יתרות משמעותי במגוון רחב של שימושים.

לכאורה ניתן לחתוך דבק נייר ביד ללא הזדקקות למספריים או סכין אולם ברגע שהודבק ונאחז בשטח שהודבק אליו מתגלה החוזק שלו.

דבק נייר

דוגמאות לשימושים בדבק נייר

דבק נייר באריזה ואחסנה

דבק נייר שימושי ביותר כאשר יש צורך בסגירת ארגזי קרטון לאחסון או ארגזי קרטון למעבר דירה (כמובן ששני מוצרים אלה מסופקים על ידי חברת אופיר ספקים, המספקת את מוצרי אריזה למעבר דירה). השימוש בנייר דבק שונה משימוש בסרט הדבקה PVC בכך שנית לחתוך אותו בקלות וניתן להסירו בקלות.

דבק נייר בפחחות רכב

דבק נייר בתחום פחחות וצביעת הרכב, נעשה שימוש יומיומי בדבק נייר, על מנת לבודד אזורי שונים ברכב. חשוב לציין שלנייר דבק ייעודי זה, עמידות בטמפרטורות גבוהות כאשר הרכב מוכנס לצביעה הכוללת שריפה בתנור.

בעזרת דבק נייר וגלילי נייר חום (מוצר נוסף המסופק על ידי אופיר ספקים), מבודדים העוסקים בצביעת רכב, את האזור המיועד לצביעה מהאזורים שאינם מיועדים לצביעה כגון חלונות, חלקי ניקל שלא ניתן לפרק ולעתים חלקים ברכב שצבועים בצבע שונה.

השימוש בנייר דבק יעיל ומהיר ומאפשר הצמדה של הנייר החום ללא גרימת נזק בעת קילופו לאחר הצביעה.
לעתים משתמשים בנייר דבק ליצירת דוגמאות לצורך שימוש בצבעים שונים.

דבק נייר בצביעת הבית

תחום נוסף בו מרבים להשתמש בדבק נייר הוא הצביעה הביתית. בין אם את הצביעה מבצעים צבעים מקצועיים, או שהחלטתם על תהליך צביעה של עשה זאת בעצמך (.D.I.Y). על מנת להימנע מצביעת משקופי החלונות והדלתות או לפגוע בפריטי ריהוט משתמשים בנייר דבק בדומה לשימוש שנעשה בצביעת הרכב.

מפרידים את אזור הצביעה מהאזור שאיננו רוצים לצבוע, על ידי כיסוי בנייר דבק. כאשר המשטח גדול מפרידים על ידי כיסוי בנייר חום או ביריעת ניילון אותם יש להצמיד בעזרת דבק נייר הניתן להסרה בקלות וללא גרימת נזק.

אנו ממליצים על רכישת מוצרי אריזה ובעיקר דבק נייר מהחברה המובילה – אופיר ספקים המספק את כל קשת המוצרים לצורכי אריזה, אחסון, שילוח, תעשייה ומסחר להזמנות ויצירת קשר כנסו לאתר.