המסך במחשב הנייד לא נדלק!! האם כל הקבצים שלכם אבדו?

מעבדת מחשבים ריפר לאב היא בין המעבדות הגדולות בארץ לתיקון מחשבים ניידים, מעבדה אמינה ובעלת ניסיון רב שמאמינה שתיקון עדיף על החלפה וקניית מחשב חדש.

תהליך זה לרוב מיותר, יקר, ויכול לאבד קבצים חשובים, הטכנאים המומחים בריפר לאב מאמינים שהחלפה היא מוצא אחרון, ובדרך למוצא האחרון יש הרבה תחנות יציאה.

תיקון מחשבים ניידים מכל הסוגים ובכל הארץ

מעבדת מחשבים בתל אביב ריפר לאב, עם מעל 20 שנה ניסיון בתיקון מחשבים ניידים, כבר ראתה הכל, ממחשבים של HP ו-DELL ועד מחשבים של סמסונג ו-LG, ממסכים מנופצים או שחורים שלא מגיבים, מקלדות שהפסיקו להקליד, חיבורי usb שחוקים ועד מחשבים שפשוט לא נדלקים.

ובמיוחד בתקופה זו בה אנו עוברים מסגר אל סגר, מעבדת ריפר לאב מציעה זה מכבר שירות משלוחים בכל הארץ, כך שתוכלו להנות משירות מקצועי "תל אביבי" ממטולה עד אילת.

החלפת רכיבים תקולים

המחשב מורכב מרכיבים רבים ומורכבים, לעיתים מחשב שלא נדלק, זה פשוט מסך שנשרף ורק מחכה שיחליפו אותו, בפעמים אחרות עכבר שלא מגיב יותר זה פשוט פד עכבר שחוק – עם המיומנות הנכונה, אפשר לפתוח את המחשב, להחליף את הרכיב התקול ו-שלום על ישראל, המחשב חוזר לכוחותיו.

תיקון ברמת הרכיב

בין השירותים היותר מעניינים שיש בריפר לאב הוא תיקון ברמת הרכיב, מה זה אומר?
בדיוק כמו ברכב – אם אפשר להשקיע זמן ב"שיפוץ" רכיב במקום בהחלפה, לעיתים זה יוצא זול יותר, וגם מהיר יותר במקרה ויש צורך בהזמנת רכיבים מחו"ל לדוגמא. בהחלט שירות מעניין ומיוחד שכבר לא רואים בכל מקום.

ילדים אגרסיביים עם מחשב

החלפת מסך סדוק / לא מגיב

מסך בעייתי היא תקלה ידועה ושכיחה, אותם בני דודים קטנים שרצו ליד המחשב ולא שמו לב שהמחשב היה במסלול שלהם, "מרוץ" שסופו מסך שחור משחור, או התיק שהחליק מהמיטה לרצפה ו"בצע" את המסך ל2 חלקים, אחד מתפקד אחד לא.

עם זאת, המסך רק מציג את מה שקורה במחשב, תחשבו על זה כמו הצג מהירות של הרכב, זה שהצג מראה 0 קמ"ש לא אומר שהאוטו לא נוסע. החלפת מסך לרוב פותרת את הבעיה.

שדרוג מחשב

בדיוק כמו שאפשר להחליף רכיב תקול, אפשר גם להחליף רכיב ישן, וכך בעצם ניתן "להפיח חיים חדשים" במחשב עייף.

לדוגמא, מחשב נייד שלא מצליח להתמודד עם הדפדפן Google Chrome הוא לרוב מחשב שאין לו מספיק זיכרון ראם בשביל להריץ אותו באופן חלק.

שדרוג של זכרון הראם הוא תהליך פשוט במעבדת ריפר לאב, עם המיומנות הנכונה והכלים הנכונים אפשר להוסיף ולעיתים אף להכפיל את זיכרון הראם במחשב הנייד שלכם.

דוגמא נוספת היא מחשב נייד ישן שעולה מאוד לאט, אחסון מסוג SSD הינו אחסון מהיר ביותר שמאפשר למחשב לעלות מהר יותר, להעתיק ולהעביר קבצים מהר יותר, ובכללי להגיב מהר יותר בכל סיטואציה.

שדרוג המחשב לSSD, או לחלופין, החלפת הSSD הקיים שלכם בSSD גדול יותר זה תהליך נוסף שבריפר לאב יתבצע במהירות ומקצועיות.

מעבדת ריפר לאב מתמחה בתיקון מחשבים ניידים בפריסה ארצית כבר מעל 20 שנה ומציעה שירות חסכני ויוצא דופן של תיקון ברמת הרכיב עצמו יחד עם שירות החלפה במידת הצורך. מדהים.