אירידולוגיה – רומי חוכמה

אבחון דרך קשתית העין – מכאן, רב הגלוי על הנסתר

שיטת רומי חוכמה – אבחון אירידיולוגי, טיפול נטורופתי, תזונה ותמציות צמחי מרפא בדרך לחיים הבריאים.

אירידולוגיה היא שיטת אבחון משמעותית ביותר בארגז הכלים של רומי. מייסדת שיטת רומי חוכמה לאורח חיים בריא.

האבחון האירידיולוגי דרך קשתית העין, מאפשר הצצה יסודית ורבת מימדים. לזיהוי של תופעות משמעותיות אשר משפיעות באופן ישיר על מצבו הכללי של כל אחד מאיתנו. בעבר, בהווה והנטיות לעתיד.

השימוש בכלי אבחון זה והתבוננות יסודית בייצוגים בקשתית העין. מאפשר מיפוי יסודי ומעמיק של מצב המטופל במימד האישיותי, רגשי. קבלת תמונה מהימנה של המצב הבריאותי והנטיות הפיזיולוגיות לצד נטיות גנטיות.

אירידולוגיה מספקת תמונה כוללת של חוזקות וחולשות. נקודות תורפה נסתרות לצד מקורות עוצמה שעדיין לא באו לידי ביטוי בחיי היומיום של המטופל.

כמו כן מאפשרת אירידולוגיה התבוננות וזיהוי תהליכים שונים. תופעות פנימיות שלא תמיד מורגשות או נראות כלפי חוץ. כולל תהליכים באיברים פנימיים ספציפיים.

אבחון אירידולוגיה לכניסה למסלולי החלמה מתאימים לכם

רומי חוכמה למדה אירידולוגיה במשך שש שנים וכיום מלמדת את התחום ומעבירה את הידע לתלמידים המשתתפים בקורסים לאירידיולוגיה.

האבחון האירידיולוגי מאפשר לרומי להתאים לכל מטופל את המסלול המתאים ביותר למצבו המדויק. ארגז כלים מגוון מאפשר לבחור ולשלב את האמצעים שיסייעו לכל אחד ואחת לעלות על המסלול לאורח חיים בריא יותר.

אירידולוגיה

נטורופתיה

רומי חוכמה הינה אירידולוגית נטורופתית ומכאן גם נובעת הגישה הטיפולית. באתר של רומי תוכלו למצוא לצד הסברים מפורטים על נטורופתיה ואירידולוגיה, גם הסברים על צמחי מרפא בהם נעשה שימוש.

נטורופתיה – שיטה הוליסטית שמאפשרת לרומי התייחסות רב ממדית למטופלים למימדים הפיזיולוגיים לצד הממדים הרגשיים נפשיים ולהתאים התייחסות טיפולית שתעורר את כוחות הריפוי הטבעיים הטמונים בכל אחד ואחד.

תוספי מזון וצמחי מרפא

רומי גם מציעה מגוון תוספי מזון ייחודיים אשר מותאמים לכל מטופל על פי הממצאים של האבחון האירידיולוגי ובדיקות נוספות. תוספי מזון וצמחי המרפא מאפשרים ליצור את התנאים המיטביים לשינוי והחלמה.

מתכונים בריאים

כמו כן רומי מציעה לכם מבחר עצום של מתכונים בריאים אשר ניתנים להתאמה לפי טעמו והעדפותיו של כל אחד, כך שיוכל לשפר את איכות התזונה שלו ולהתאים אותה למצבו הבריאותי.

ברשימת המתכונים הבריאים תמצאו: סלטים ומנות ראשונות. מרקים בריאים. מנות עיקריות. שייקים. רטבים וממרחים והכי חשוב. קינוחים ומאפים.

הדרך לאורח חיים יכולה להיות טעימה ומענגת מבחינה קולינרית. רק צריך לאבחן בעזרת האירידולוגיה את המצב לאשורו ואז ניתן להמליץ על תפריט מיוחד לפי המצב.

מאמרים על אורח חיים בריא

באתר של רומי חוכמה תוכלו למצוא מאמרים בנושאים מגוונים. כיצד לבחור ולממש אורח חיים בריא. החל בהתייחסויות למצבי תחלואה ספציפיים כגון: התקררויות, וענייני עיכול וכו'. ועד התייחסות להלכי רוח ודרך חשיבה כגון הקשר בין חשיבה חיובית למצב הבריאותי ועוד.