התקנת מערכת אינטרקום כחלק משיפוץ כניסה לבניין

שיפוץ כניסה לבניין משותף משרדים או מגורים כולל את כל מרכיבי הכניסה לבניין, דלת, תיבות דואר אינטרקום וכו'.

עיצוב כניסה לבניין קיים מחייבת התייחסות להתקנת מערכת אינטרקום כחלק משיפוץ כניסה לבניין וכן שיפוץ תיבות דואר והחלפת דלתות כניסה

התקנת מערכת אינטרקום כחלק משיפוץ כניסה לבניין היא כיום כמעט מובן מאליו ולכן עיצוב כניסה לבניין קיים תכלול התייחסות לא רק לדלת כניסה, תיבות דואר, סגירת הכניסה והנוי, אלא גם בחירת מנגנון בקרת כניסה ואינטרקום.

חברת דיל עוז בע"מ מספקת מעטפת מלאה לכל המרכיבים שאינם שלד או גינון אך מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב כניסה לבניין בעיקר כאשר מתוכנן שיפוץ כניסה לבניין מאסיבי.

לצד התקנת מערכת אינטרקום או החלפת אינטרקום קיים החברה מתמחה גם בתיקון ושיפוץ תיבות דואר או החלפתן בחדשות בהתאם לעיצוב הכניסה לבניין.

אפשרויות התקנת מערכת אינטרקום שלא במסגרת שיפוץ כניסה לבניין
חשוב לציין כי ניתן להזמין התקנת מערכת אינטרקום גם ללא שיפוץ כניסה לבניין בעיקר כאשר מדובר בבניין חדש יחסית.

הטכנולוגיה בתחום בקרת כניסה ומערכות אינטרקום מתקדמות במהירות כמו בתחומי טכנולוגיה אחרים.
לכן גם בבניין שבו הותקנה מערכת אינטרקום חדישה לאחר 5-10 שנים המערכת כבר נמצאת הרחק מאוחור גם אם היא ממשיכה לפעול כסדרה.

בהתקנת מערכת אינטרקום כחלק משיפוץ כניסה לבניין ניתן לבחור ולשלב כמעט כל מערכת האינטרקום ולהתאימה למבנה הכניסה המתוכנן וכן לתכנן את דלת הכניסה והחזית באופן אשר מתאים לאינטרקום שנבחר.

אם לא מבצעים שיפוץ כניסה לבניין ורק מחליפים דלתות כניסה לבניין למשל יש להתאים את המערכת אינטרקום אלר התשתית והמבנה הקיים.

אפשרויות התקנת מערכת אינטרקום כחלק משיפוץ כניסה לבניין קצת יותר מוגבלות בהתאם למבנה הכניסה אך עדיין מערכת אינטרקום אשר רוכבת על רשתות תקשורת ולא על תשתית אינטרקום ייעודית מאפשרות חיבור והתקנת אינטרקום מתקדם.

התקנת מערכת אינטרקום

שאלות נפוצות על מה האפשרויות התקנת מערכת אינטרקום כחלק משיפוץ כניסה לבניין

האינטרקום הוא חלק במערכת הבטיחות ובקרת הכניסה לבניין משותף המיועד לאפשר לדיירים והמורשים כניסה חופשית ומניעת כניסה ממי שאינו מורשה לכך.

במקרים רבים בעיקר בבתים משותפים מרובי דיירים מערכת אינטרקום ובקרת הכניסה מתקלקלת ואינה מתוקנת עקב קלקול חוזר ונשנה על ידי דיירים צעירים ו/או חבריהם.

מתי כדאי להזמין התקנת מערכת אינטרקום לפני או אחרי שיפוץ הכניסה לבניין?

אם מתכננים שיפוץ כניסה לבניין ראוי להזמין את האינטרקום יחד עם הזמנת דלת כניסה לבניין ו/או מפרטים נוספים כגון תיבות דואר וכו'.

אם מזמינים התקנת מערכת אינטרקום ללא קשר לשיפוץ מומלץ לקבל ייעוץ לבחירת מערכת אינטרקום מתאימה לכם.

האם אפשר להזמין התקנת מערכת אינטרקום אחרי שהמערכת אינטרקום הישנה כבר לא פועלת?

מומלץ להזמין בדיקה והחלפת אינטרקום ברגע שמזהים שהמערכת מפסיקה לפעול. במקרים רבים התשתית של האינטרקום תקינה ורק מכשיר הקצה אינו פועל כהלכה.

האם יש טעם להזמין התקנת מערכת אינטרקום כאשר המנעול של דלת הכניסה לא עובד?

בבתים משותפים רבים מוותרים לעיתים על נעילת דלת הכניסה לבניין על אף שזה במקרים רבים תחילתו של תהליך הידרדרות במצב הכניסה לבניין.

תהליך שעלול להוביל לצורך להזמין עיצוב כניסה מחדש ועריכת שיפוץ כניסה לבניין הכולל מרכיבים רבים נוספים מעבר לאינטרקום.

לחצו כאן לקריאה נוספת על חברת דיל עוז בע"מ